Obec Lúčky
obecLúčky

Prebieha úprava webových stránok. Ospravedlňte prosím prípadné nedostatky.

Vývoz odpadu na zberný dvor Svätý Kríž

Prevádzková doba je každý pracovný deň ( Po-Pia) od 9. – 13. tej hod. V soboty je zberný dvor ZATVORENÝ!

V snahe o skvalitnenie separovaného odpadu a zníženie ukladaného odpadu na skládke v Partizánskej Ľupči spoločnosť OZO a.s., spustila do prevádzky nový zberný dvor v katastri obce Sv. Kríž v objekte čerpacej stanice JURKI na komunálny, stavebný a elektronický odpad. Z tohoto dôvodu už nebude možné prijímať odpad od občanov ani firiem pôsobiacich na území obce na skládku v Part. Ľupči.

Prevádzková doba je každý pracovný deň ( Po-Pia) od 9. – 13. tej hod. V soboty je zberný dvor ZATVORENÝ!

Vzhľadom na problémy, vznikajúce pri spracovaní opotrebovaných pneumatík v Svätom Kríži, je zastavený ich odber s účinnosťou od 26.03.2019.

Postup pre občanov: Občan spolu s občianskym preukazom si pôjde odpad umiestniť na zberný dvor. Za uloženie odpadu zaplatí každý občan hneď na mieste v hotovosti!!

Dátum vloženia: 17. 12. 2021 10:31
Dátum poslednej aktualizácie: 17. 12. 2021 10:34

Sviatok

Dnes je 28.1.2022

Meniny má Alfonz, Manfréd, Alfonzia,

Zajtra má meniny Gašpar, Pribina

Mapový portál

mapovy portal

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Návštevnosť: