Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

PONUKA PRÁCE

Typ: ostatné
„Spoločnosť KÚPELE LÚČKY a.s. príjme do trvalého pracovného pomeru Správcu slaboprúdových sietí a výťahov s nástupným mesačným platom 780,- € / mesačne (základná mzda brutto), plus príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy.

Náplň (druh) práce:

- oprava a údržba elektrických zariadení,
- zabezpečuje vnútorný a dodávateľský servis výťahov ich revízie a evidenciu,
- zabezpečuje bezchybnú prevádzku telekomunikačných sietí a TV káblov a ich kontrolu

Ďalšie požiadavky - Potrebné osvedčenia a certifikáty, hlavne § 22 Samostatný elektrotechnik

Zamestnancom ponúkame benefity plynúce z platnej Kolektívnej zmluvy:
- zamestnanecké stravovanie,
- výmenné rekreácie do zmluvných kúpeľov v SR
- sociálne benefity (vstupy do Aqua Vital Parku, procedúry, príspevok na dochádzanie),
- možnosť poskytnutia zamestnaneckého ubytovania.

Záujemcovia nech sa hlásia na Personálnom oddelení spoločnosti.“

Vytvorené: 12. 11. 2020
Posledná aktualizácia: 12. 11. 2020 09:28
Autor: Správca Webu ZD