Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Dôležitý oznam

Typ: ostatné
Oznamujeme občanom, že obec objednala ochranné rúška. Akonáhle budú ušité a doručené, budú distribuované do domácností obyvateľom našej obce od 62 rokov. Vyzývame preto občanov, ktorí nemajú rúška, aby pri vstupe do verejných priestorov ako je pošta, potraviny a obecný úrad atď. zatiaľ tvár zakrývali inou ochrannou pomôckou ako napr. šál alebo šatka. Zároveň upozorňujeme občanov, aby sa vyhýbali zhromažďovaniu vo väčšom počte osôb.
***********************************************************
Ďalej oznamujeme občanom, ktorí sú odkázaní na pomoc druhých, že na základe krízovej situácie bola v obci zriadená dobrovoľná služba, pre pomoc občanom s nákupmi základných potravín a výberom liekov z lekárne. Na toto sa zriadila schránka, pri vstupe do obecného úrade po ľavej strane budovy, kde občania môžu vhodiť svoju požiadavku so svojimi údajmi alebo zavolajú na telefónne číslo 0911/976 500, na základe ktorej im bude táto služba poskytnutá.
***********************************************************
Oznamujeme občanom, že od dnešného dňa až do odvolania bude pre verejnosť zatvorený obecný úrad, stavebný úrad, obecná knižnica a informačné centrum.

Vytvorené: 16. 3. 2020
Posledná aktualizácia: 16. 3. 2020 12:04
Autor: Správca Webu ZD